PERSONEL DEVAMLILIK KONTROL SİSTEMLERİ (PDKS)

İşyerlerinde, fabrikalarda insanların Giriş ve Çıkış'larını kontrol altına alınması için Geçiş Kontrol Sistemlerine ihtiyaç duyulmuştur.Geçiş Kontrol Sistemleri işyerinizde kontrol edilmesi istenen bir bölümden geçmesine izin verdiğiniz özel ya da görevli kişilerin dışında hiç bir kimsenin geçiş yapmasını engeller. Sistem Geçiş Kontrol Sistemleri yapılan tüm giriş- çıkış hareketlerini bilgisayar ortamına kaydederek denetler ve raporlar. İstenildiği anda kimlerin nezaman hangi kapıdan giriş-çıkış yaptığını rapor halinde çıktısını verir.

PDKS Yazılımı

Pdks yazılımı, kartlı veya parmak izi cihazların içerisindeki bilgileri bilgisayara aktarıp rapor alabileceğiniz bir yazılımdır. İşgücü verimini arttırıp kişilerin giriş ve çıkışlarının, molalarının düzenli bir şekilde takip edilebilmesi ve detaylı rapor alabilmek, kişilerin çalışma saatlerini dakikasına kadar raporlamak, ücretlerini kuruşuna kadar hesaplamak.

Kart Okuyucular

Personel devam kontrol sistemleri, erişim kontrol sistemleri, yemekhane kontrol sistemleri vb. dahilinde ve ayrıca özel otomasyon çözümlerinde, her türlü kart okuma sistemlerinde kullanılabilecek kart okuyucular.

Parmak İzi Okuyucular

Estetik tasarımı, yüksek hızı, her ihtiyaca uygun kayıt kapasitesi ile üye takip sistemi, öğrenci devam takip, personel takip, yemekhane kontrol vb. sistemler ve hastane, okul, fabrika gibi binalar için ideal.

Yüz Tanıma Terminalleri

Face Id kalitesiyle güvenilir, yüksek performanslı, kolay kullanıma sahip, hızlı yüz tanıma terminalleri. PDKS, EKS, Üye/Öğrenci takip, Yemekhane Kontrol sistemlerinde kullanmak için ideal.

Turnikeler

İşletmenizin giriş çıkışlarını kontrol etmek amacıyla kurabileceğiniz turnike sistemlerini için gerekli olan kaliteli ve estetik turnikeler ve yan aksamları. Boy turnikeleri, kollu turnikeler, vip turnikeler vb.

Bariyerler

Bariyer Sistemleri açık hava alanlarda yanı sıra kapalı park alanı, alışveriş merkezi, depo, otel, fabrika, apartman, araba kiralama şirketi, vb. herhangi bir otomatik ödeme veya bilet park sistemi ile birlikte kullanılmaktadır.

Kart Yazıcılar

Kartlı geçiş sistemlerinde kullanmak ve plastik, proximity, mifare kartlarınızı yazdırmak üzere kullanabileceğiniz güvenli, uzun ömürlü, hızlı basım yapabilen kart basma makinaları.

Kart Baskı Ürünleri

Öğrenci kartı, yaka kartı, fatura kartı, personel kartı vb. basımında kullanılacak mifare kartları, proximity kartlar ve bu kartlarla kullanılabilecek yoyolar, kart koruyucular, kart askı ipleri.


TEKLİF/KEŞİF FORMU