KAMERA SİSTEMLERİ

Girilmesi sınırlı veya yasak olan bölgelerin kontrolü ve gerekirse bütün gelişen olayların, delil teşkil edecek şekilde uzun zamanlı olarak kayıt altına alınmasını sağlar. Lokasyona dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı veya lokasyon içerisinden dışarı doğru yapılacak olan istenmeyen olayları denetler ve kayıt altına alır.

IP Kamera

İp kameralar mevcut kullanılan anolog kameralara göre çok daha net HD görüntü sunan yeni nesil cat5 kablosu üzerinden çalışan network kameralardır. Küçük işletmeler yada evlerde kablosuz olarak kullanılabilir.

HDTVI Kamera

İp kameralara alternatif olarak üretilmişlerdir. Mevcut kamera sisteminde altyapı değişikliği yapmadan eski kameralarınızı söküp HD görüntü kalitesine sahip HD-TVI kameraları kullanabilirsiniz. Dvr kayıt cihazınızıda değiştirmeniz gerekmektedir.

Dome Kamera

Standart kameralar ile aynı özelliği taşıyan, estetik açıdan ilgili lokasyon ile bütünlük sağlayan kameralardır. İnfrared' li olan modelleri de mevcuttur.

IR LED (Gece Görüş)Kameraları

Infra Red yani kızıl ötesi ışınlar kullanarak, karanlık ortamlarda görüntü elde etmeye yarayan güvenlik kameralarıdır. Özellikle dış ortamlarda kapalı devre kamera sistemi uygulamalarında tercih edilmektedirler. IP66 koruma standardına uygun oldukları için suya ve toza karşı dayanıklı ürünlerdir.

Speed Dome Kamera

Dış ve içi mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, yatayda 360 derece, dikeyde ise 180 derece hareket kabiliyetine sahip, üzerindeki gelişmiş lens teknolojisi sayesinde optik ve dijital zoom yapabilen, harekete odaklanma özelliği ile yakaladığı hareketli görüntüyü takip edebilen ve noktasal tur özelliği ile belirleyeceğiniz stratejik noktalara odaklanabilen kameralardır.

DVR/NVR Kayıt Cihazları

CCTV kamera sistemlerinde analog ve IP kamera görüntülerinin kaydedilmesi için kullanılan profesyonel kayıt cihazlarıdır.


TEKLİF/KEŞİF FORMU